Життя складається із миттєвостей . Це хвилини щастя і радості, людська краса і краса природи, історія родини і країни, цікаві подорожі по світу та зустрічі з найдорожчими людьми. Все це може подарувати фотографія. Саме світлини залишають нам дорогі миттєвості і спогади про наше життя, історію країни та світу . Тому ліцеїсти БМЛ №15 завітали 16 жовтня до Бердичівської фотошколи «F/5.6» З її історією , діяльністю, студентами нас ознайомив Мельніков Валерій-бердичівський фотохудожник, член Національної Спілки фотохудожників України. На світлинах студентів учні побачили світанки над фортецею , велич українських Карпат, різноманіття міст та сіл Батьківщини, щирі посмішки її захисників та жахіття війни. Педагоги цієї школи вчать бачити красу та дарувати її всім. Доброю традицією стали фотосесії та фотовиставки родин мужніх захисників України, будні героїв та віра в Перемогу добра над злом. Фотошкола запрошує всіх бажаючих навчитися мистецтву фотозйомки безкоштовно. А ще – це досвід спілкування з ровесниками, цікавими людьми, подорожі Україною. Ми вдячні за запрошення і гостинність організатору цієї зустрічі Мельникову Валерію. Сподіваємся на подальшу дружбу та співпрацю. Разом до перемоги!