День захисника України — свято, що відзначається в Україні 1 жовтня – у день Святої Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем Українського козацтва.
У Бердичівському міському ліцеї №15 відбувся захід до цієї дати, який провели учні 10-А класу (класний керівник Новікова Т.Л.) та 10-Б класу (класний керівник Бойко І.М.) . Лунали українські пісні та вірші про Батьківщину, її славу і героїв . Учні мали змогу зазирнути до сторінок історії та згадали про предків, які своїми звершеннями здобували й відстоювали українську свободу та незалежність, а також ознайомились з героями, які нині боронять державу. Згадали колишніх випускників навчального закладу, які загинули, захищаючи територіальну цілісність та незалежність України, вшанували пам’ять про них хвилиною мовчання.
Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра у щасливе майбутнє рідної землі стануть нашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні. Велика дяка і пошана нашим захисникам!
Слава Україні! Героям слава!