Нещодавно учні Бердичівського міського ліцею № 15 та гімназії № 2 відвідали м. Ченстохова ( Республіка Польща ), учасники делегації взяли участь у різноманітних заходах та проєктах.

Щирий уклін за безмежні емоції та незабутні враження начальнику відділу освіти Рафалу Пьотровскі, директору економічного ліцею Матчею Тшемелю та усім директорам освітніх закладів, учителям, працівникам бурси, які опікувалися нашими дітьми.

Завдяки підтримці міського голови Сергія Орлюка, заступниці міського голови Олени Петрівської, очільниці управління освіти Валентини Адаменко, депутата міської ради Василя Толочка вдалося здійснити поїздку до Польщі та подякувати нашим друзям м. Ченстохова за волонтерську допомогу нашому місту.