Красуня-осінь закружляла у вальсі квіти: айстри і жоржини, а золоті листочки з дерев килимом лягають на землю. Вересень гостинно запросив всіх до ліцею. 2 вересня Бердичівський міський ліцей №15 відчинив двері для найменших учнів і запросив їх до країни знань.
Урочисте свято першого дзвоника пройшло саме для першокласників, а на спортивному майданчику та подвір’ї ліцею, відбувалися інші святкові дійства для учнів 2-4, 5-9, 10-11 класів. Частина ліцеїстів відвідали міські музеї, вшанували пам’ять полеглих Героїв російсько-української війни на Алеї Слави. І, звичайно, всі донатили для ЗСУ. Не лише святковий настрій, позитивні емоції, нові знання, вміння, навички, а й внесок від колективу Бердичівського міського ліцею №15 для Перемоги над ворогом – це результат святкового дня.